Лобан Юлія Михайлівна

Лобан Юлія Михайлівна
Автор Желізняк Олександр в Досьє

Депутат Київської міської ради VIII скликання від Дарницького району м. Києва, округ №12.

Посада: Секретар постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту.

Loading...

Депутатська фракція: Член депутатської групи «Київська команда», екс-член фракції «Об’єднання «Самопоміч».

Біографія, сім’я, хобі

Народилася 25 червня 1984 року в Києві. Незаміжня.

Освіта

Середню освіту отримала в столичній школі №303.

У 2007 р. закінчила факультет міжнародної економіки і менеджменту Київського національного економічного університету імені В. Гетьмана, спеціальність «управління міжнародним бізнесом».

У 2013 р. закінчила Національну академію державного управління при Президентові України, спеціальність «управління державними інститутами». 2013-2014 рр. – Інститут післядипломної освіти ім. Тараса Шевченка, спеціальність «правознавство».

Трудова діяльність

2001-2003 рр. – бухгалтер-оператор ПК в ПП «Фото-Позняки». 2003-2004 рр. – старший лаборант кафедри іноземних мов в Київському національному економічному університеті ім. В. Гетьмана.

2004-2007 рр. – помічник генерального директора ТОВ «Спортмастер». 2007-2009 рр. – керівник розвитку мережі ПАТ «КБ «Надра».

2009-2010 рр. – керівник відділу інвестиційного розвитку КП «Київське інвестиційне агентство», начальник служби з облаштування та утримання зупинок наземного транспорту загального користування КП «Київтранссервіс».

З 2012 р. – власник і керівник ТОВ «ЮМЛ» (оптова торгівля парфумерними та косметичними товарами).

Громадська діяльність

Надавала юридичні консультації після подій на Майдані 2014 р.

З 2016 р. – учасник проекту «Академія жіночого лідерства», який реалізовувався Українським жіночим фондом і Національним демократичним інститутом при фінансовій підтримці уряду Канади.

Засновник благодійного фонду розвитку громад «Відновлення». Член громадських організацій «Навчальний центр порятунку життя», «Патріот», «Молодіжний фонд європейських ініціатив», а також благодійного товариства «Товариство червоного хреста».

Компромат

У публічних скандалах і корупційних схемах не фігурувала, але власник і керівник ТОВ «ЮМЛ» ось уже два роки не має ніяких доходів. А в 1996 р. вона отримала 1700 грн – відсотки від вкладу.

Декларація

У 2018 році Юлія Лобан задекларувала $16 тис, 42,8 тис євро і 320 тис грн. У депутата у власності 25% квартири в Києві, набір золотих прикрас, набір прикрас виготовлений з золота з дорогоцінним камінням, золотий браслет, каблучка з дорогоцінним камінням, колекція друкованих машинок, хутряна шуба, картина і годинник.

Посилання

Громадська приймальня: вул. Ревуцького, 13-б, (093) 022-28-28

Електронна пошта:[email protected]

Офіційна сторінка на сайті КМР:https://kmr.gov.ua/uk/users/lobanyuliya

Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/yulya.loban

Звіт депутата за 2018 рік.

Джерело: Народна Правда