Путін несподівано зняв антиукраїнські санкції

Путін несподівано зняв антиукраїнські санкції
Автор Марія Петренко в Економічна правда/Закордонна правда/Новини

Президент Росії Володимир Путін схвалив зняття санкцій з двох українських підприємств – Барського машинобудівного заводу і Рубіжанського картонного комбінату.

Loading...

Відповідне рішення Путін підтримав на нараді з членами російського уряду в середу, 14 жовтня. Після зняття санкцій, цим українським компаніям дозволять постачати продукцію в Росію.

“Мова йде про ті виробництва, які були орієнтовані на експорт товарів в Росію. Ми вважаємо за можливе дозволити поставки компаніям Барського машинобудівного заводу і Рубіжанського картонного комбінату”, – заявив Мішустін.

Пропозиція зняти санкції з українських підприємств озвучив голова уряду РФ Михайло Мішустін.

“Володимир Володимирович, якщо ви підтримаєте повернення в нашу країну продукції таких підприємств, уряд підготує необхідні для цього документи. При цьому, звичайно, будуть в повній мірі дотримані інтереси наших виробників”, – пояснив російський чиновник.

Як ми вже розповідали раніше, посли Європейського Союзу схвалили санкції проти росіян, які причетні до отруєння російського опозиційного політика Олексія Навального.

А також, з овет Європейського союзу продовжив на рік, аж до 16 жовтня 2021 року включно, санкції щодо РФ через застосування хімічної зброї.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...