Українцям можуть дозволити голосувати з 16 років

Українцям можуть дозволити голосувати з 16 років
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

На всеукраїнському опитуванні , яке хочуть провести в день виборів 25 жовтня, можуть винести на обговорення зниження виборчого віку.

Нагадаємо, всеукраїнське опитування з п’яти питань, напередодні анонсував президент України Володимир Зеленський. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна: “Говорить Україна. Навіщо Зеленському потрібне опитування на місцевих виборах”.

Раніше, своєму відеозверненні Зеленський пообіцяв озвучити теми питань пізніше, проте вже відомі деякі деталі.

“Поінформовані співрозмовники видання кажуть, що вони будуть з’являтися з середи – по одному в день.

Офіційно ні в Офісі президента, ні у фракції “Слуга народу” їх зміст не розкривають. Однак вже вдалося дізнатися дві можливі теми опитування: легалізація медичного канабісу і зменшення виборчого віку до 16 років”, – йдеться в матеріалі.

Тим часом на Банковій стверджують, що серед питань не буде “спекуляцій навколо Донбасу та інших класичних провокаційних тем, які історично використовуються політичними групами в своїх агресивних пропагандистських фейках”.

У той же час, анонсоване опитування зустріло “шалений опір” окремих політиків.

Як ми вже розповідали раніше, остаточний формат оголошеного президентом опитування прямо зараз ще визначається, логістику узгоджують з усіма відомствами, що мають відношення до проведення виборів. Перше питання буде оголошено дуже скоро, найближчим часом, можливо вже сьогодні.

Джерело: Народна Правда