Українцям пообіцяли не “радянську” армію

Українцям пообіцяли не “радянську” армію
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Верховній Раді розкрили подробиці про переоснащення і майбутнє української армії. Чиновники обіцяють кращих світових інструкторів і озброєння захисникам України вже незабаром. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна “У бойових умовах. Як змінилася українська армія за роки війни з Росією”.

Так, за словами голови парламентського комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Олександра Завитневича, на довгострокову перспективу він бачить Збройні сили України як “армію, яка не повинна бути радянською”.

“Вона не повинна бути надвеликою, але вона повинна бути оснащена сучасним озброєнням і навчена кращими вчителями”, – підкреслив він.

При цьому чиновники не заперечують, що існує на сьогоднішній день проблему з соцзахистом і підготовкою військових, в тому числі з реабілітацією і забезпеченням житлом.

Також за словами Завитневича, в проект бюджету-+2021 закладено 6% на безпеку і оборону, але при цьому є питання до ефективності використання цих коштів.

Як ми вже розповідали раніше, помер 49-річний боєць-фронтовик ООС Микола Микитенко, який вчинив акт самоспалення в центрі Києва на знак протесту проти політики президента України Володимира Зеленського.

Тим часом, бойовики на Донбасі шість разів порушили режим припинення вогню на Донбасі 13 жовтня.

Джерело: Народна Правда