У США почнуть тестувати вакцину від COVID-19 на підлітках

У США почнуть тестувати вакцину від COVID-19 на підлітках
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Правда про здоров'я

Американська фармацевтична компанія Pfizer розробила експериментальну вакцину проти коронавірусу. На цей раз вчені мають намір провести пробну вакцинацію дітям у віці від 12 років. В експерименті братимуть участь підлітки з США. Подробиці повідомляє CNN в середу, 14 жовтня.

Медичний центр Дитячої лікарні Цинциннаті (США) вже на цьому тижні почне вакцинацію підлітків у віці від 16 до 17 років, пізніше будуть вакциновані і діти у віці від 12 до 15 років. Компанія вже отримала дозвіл від відповідних регуляторних органів США. Більше 90 людей, які бажають взяти участь в експерименті.

Loading...

“Ми дійсно думаємо, що вакцинація дітей і підлітків буде важливим компонентом в боротьбі з поширенням вірусу … Я думаю, що важливо пам’ятати про те, що, хоча рівень смертності серед дітей, хворих коронавірусом, нижчий, ніж серед дорослих, він не дорівнює нулю. У дітей можуть розвинутися серйозні наслідки, і це неможливо передбачити. Вони також можуть заразити інших, більш вразливих людей”, – сказав директор Центру досліджень вакцин Роберт Френк.

В цілому, компанія Pfizer розробила дві вакцини, які тестує разом з німецькою фармацевтичною компанією Bio-Tech. У разі отримання дозволу від регулюючих органів вона розраховує виготовити до 100 мільйонів доз до кінця 2020 року і 1,3 мільярда доз до кінця 2021 року.

Всього в США чотири фармацевтичні компанії зараз перебувають на стадії клінічних випробувань вакцин.

Як ми вже розповідали раніше, компанія AstraZeneca, що розробляє вакцину спільно з Оксфордським університетом, призупинила дослідження вакцина від коронавірусу – у добровольця виявили побічну реакцію. Зараз про зупинку випробувань заявляє фармацевтична компанія Johnson & Johnson.

Також ми повідомляли, що Україна може купити вакцину від коронавірусної інфекції COVID-19 у Росії, якщо Всесвітня організація охорони здоров’я зможе підтвердити її ефективність і безпеку.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...