Генерал ЗСУ визнав перевагу російської армії – відео

Генерал ЗСУ визнав перевагу російської армії – відео
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Російська армія по військово-технічному потенціалу істотно випереджає українську, але Збройні сили України також мають свої сильні переваги.

Подробиці виданню Obozrevatel TV розповів генерал Збройних сил України, заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Сергій Кривонос.

“Українська армія має чудовий бойовий досвід, який отримала за ці 6,5 років війни. В українській армії служать мотивовані військовослужбовці”, – стверджує генерал.

На його думку, на сьогоднішній день, військовий потенціал Російської Федерації значно перевищує потенціал України.

“Але на цій війні не стоїть питання кількісного і якісного співвідношення”, – підкреслив він.

У той же час, інструктори НАТО, які приїжджали в Україну, щоб передати свій досвід українським військовим, були вражені досвідом, які вже мали військові ЗСУ.

Кривонос вважає, це обумовлено опором Росії – країні, що має один з найбільших в світі військовий потенціал, а також особливостями менталітету та підготовки воїнів ЗСУ.

Саме в зв’язку з цим, РФ змушена рахуватися з міццю української армії і саме тому не вирішиться на повномасштабне використання своєї армії проти України.

Як ми вже розповідали раніше, призов до армії можуть скасувати, якщо кожен українець зможе в разі нападу на країну захистити свій будинок, а також надати першу медичну допомогу.

Тим часом, глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія виступає за скорочення чисельності української армії.

Джерело: Народна Правда