Майзель Сергій Петрович

Майзель Сергій Петрович
Автор Желізняк Олександр в Досьє

Депутат Київської міської ради VIII скликання від Деснянського району м. Києва, округ №36.

Посада: Член постійної комісії Київської міської ради з питань транспорту, зв’язку та реклами.

Loading...

Депутатська фракція: «Солідарність».

Біографія, сім’я, хобі

Народився 20 вересня 1973 р. в місті Заболотів Івано-Франківської області. Одружений, є дві дочки – Анастасія, 1995 р. н. i Аміна, 2001 р. н. Станом на 2016 р. проживав в цивільному шлюбі з Гармата Оксаною Віталіївною, яка працювала директором Департаменту забезпечення діяльності Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру. Захоплюється гірськолижним спортом, походами, футболом.

Освіта

В офіційній біографії Сергія Майзеля даних про середню освіту і про те, чи вчився він у будь-якому українському вузі, немає. Однак має Ferrari вартістю близько $ 400 тис.

Скандали

Завдяки Сергію Майзелю ТОВ «Інфотранском» фактично безкоштовно отримала земельну ділянку, де перебувала диспетчерська станція «Київпастрансу», під будівництво на цьому місці багатоповерхових будинків.

У 2015 р. на Троєщину, де в депутати Київської міської ради балотувався Сергій Майзель, були перекинуті всі нові тролейбуси з Оболоні.

Столичні підприємці, вважаючи Сергія Майзеля причетним до ряду корупційних схем в транспортній сфері, запропонували йому пройти перевірку на поліграфі. Чиновник пройшов випробування, однак виявилося, що в останній момент, він змінив організацію, яка проводила дослідження, що призвело до скандалу.

Колектив комунального підприємства «Ватутінскінвестбуд» направив звернення в Київській міськадміністрації, в якому заявив про спроби Сергія Майзеля захопити підприємство.

Глава Офісу президента Андрій Богдан закликав «вломить люлей» Сергію Майзель, або написати на нього заяву в НАБУ.

Декларація

У 2018 році Сергій Майзель задекларував $380 тис і 1,395 млн грн. Річний дохід склав 2,150 млн грн, з них 150 тис грн – відсотки від вкладів, решта – відчуження нерухомого майна.

З нерухомого майна депутату належать житловий будинок і квартира в Івано-Франківську, офіс в Білій Церкві і дві земельні ділянки. У графі цінного рухомого майна вказані годинники – Vacheron Constantin і Ulysse Nardin. Транспортні засоби відсутні.

З нематеріальних активів є криптовалюта: біткоіни (вартість активу на дату виникнення права – 11,120 млн грн) і ефіріум (вартість – 3,892 млн грн).

Посилання

Громадська приймальня: вул. Закревського, буд. 87-д, (044) 354-33-40, (050) 388-17-14

Електронна пошта: [email protected]

Офіційна сторінка на сайті КМР https://kmr.gov.ua/uk/users/mayzelserhiy

Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/mayzel5

Звіт депутата за 2016 – 2018 роки

Джерело: Народна Правда