Названо єдиний спосіб здолати COVID-19 в Україні

Названо єдиний спосіб здолати COVID-19 в Україні
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

В Україні продовжує збільшуватися кількість хворих на COVID-19 і тільки вдосконалення медичної системи для перемоги над інфекцією недостатньо. Потрібно, щоб українці дотримувалися встановлених правил.

Про це в ході брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Світ нічого поки не придумав і немає нічого іншого, як берегти себе способом, який ми пропонуємо: маска, дистанція, користування антисептиком”, – зазначив він.

Степанов також нагадав, що за ініціативою Міністерства охорони здоров’я, було прийнято рішення про посилення карантинних обмежень в Україні: практично заборонено проведення будь-яких масових заходів, запроваджено обмеження щодо роботи закладів громадського харчування.

Карантин в Україні продовжили до кінця року: як посилили обмеження

“Важливо, щоб ми всі ці речі дотримувалися. І тоді ми точно будемо в змозі перемогти COVID-19. Ми можемо скільки завгодно збільшувати койко-місця, але в медичній системи будь-якої країни є межа. У тому числі і в Україні. Тому, будь ласка, дотримуйтеся цих правил і будьте здорові”, – підкреслив Степанов.

Глава Держспоживслужби Києва Олег Рубан попередив, що Державна і регіональна комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій перегляне карантинний список, але Київ в новому залишиться в «помаранчевій» зоні.

Джерело: Народна Правда