Опалювальний сезон в Україні опинився під загрозою: які міста в зоні ризику

Опалювальний сезон в Україні опинився під загрозою: які міста в зоні ризику
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Початок опалювального сезону-2020 опинився під загрозою в 45 населених пунктах через катастрофічні заборгованості на підприємствах теплоенергетики.

Loading...

Подробиці передає прес-служба “Нафтогазу”.

За останній тиждень всього десять підприємств теплоенергетики розрахувалися з критичними боргами.

Найнижчі показники розрахунків за споживання природного газу мають підприємства ТКЕ Луганської області – 56%, Дніпропетровській області – 71%, Кіровоградській області – 81%, Івано-Франківській області – 82%, Донецькій області – 86%.

“Компанія завчасно публікує перелік критичних боржників, щоб жителі кожної області могли перевірити, чи входить в нього місцеве (регіональне) підприємство ТКЕ, а засновники таких підприємств, зокрема, місцеві органи самоврядування, могли попередити розвиток проблеми”, – говорять в Нафтогазі.

У компанії пояснюють, почати подачу газу без рішення проблем критичних боргів компанія не має юридичної можливості, так як це заборонено законодавством України.

Як ми вже розповідали раніше, до Верховної Ради України внесли законопроект, в разі прийняття якого українців штрафуватимуть за борги по комуналці в розмірі до 50% суми боргу . Покарання буде залежати від того, як довго накопичується заборгованість.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...