Помре 20 тисяч осіб: в Україні озвучили прогноз по COVID-19 до кінця 2020

Помре 20 тисяч осіб: в Україні озвучили прогноз по COVID-19 до кінця 2020
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

В Україні від коронавірусної інфекції COVID-19 можуть померти близько 20 тисяч осіб ще до кінця 2020 року. Цей сценарій може стати реальним, якщо не ввести карантин в зонах активного поширення коронавірусу.

Про це свідчать результати моделювання Київської школи економіки.

За існуючим прогнозом, Україна рухається до найгіршим сценарієм пандемії. Країна “пішла” від раніше прогнозованого жовтого сценарію і станом на 15 жовтня, через COVID-19 померло вже понад 5 тисяч осіб.

“За чотирма основними показниками оцінки ситуації COVID-19, Україна – серед країн з найбільш складним становищем. Україна на сьомому місці за кількістю нових випадків захворювання коронавірусу. За показником смертності – четверта. З тестування і виявлення хворих COVID-19 Україна – на останньому місці в Європі. Схожа ситуація в Чехії, де влада ввела жорсткий карантин: закриті школи і дитсадки, заборонені масові заходи”, – говорить Павло Ковтонюк, керівник Центру економіки охорони здоров’я Київської школи економіки.

Помре 20 тисяч осіб: в Україні озвучили прогноз по COVID-19 до кінця 2020

Як ми вже розповідали раніше, Україна входить у важкий період пандемії коронавірусу, який триватиме до квітня 2021 року . У зв’язку з цим в країні потрібно заборонити розважальні масові заходи.

Тим часом, глава Госпотребслужби Києва Олег Рубан попередив, що Державна і регіональна комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій перегляне карантинний список, але Київ в новому залишиться в «помаранчевій» зоні.

Джерело: Народна Правда