Скільки коштуватиме вакцина від коронавірусу

Скільки коштуватиме вакцина від коронавірусу
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов повідомив, скільки в Україні коштуватиме одна доза вакцини від коронавірусу.

Вартість глава МОЗ озвучив в ефірі телеканалу “Україна 24”.

“У нас на сьогоднішній день кінцева ціна не сформована. Є ціни, принаймні та інформація, яку нам надали компанії виробників вакцин, які проводять третю фазу (мови про клінічні випробування). Попередня ціна, яку вони давали, це 37 доларів”, – повідомив Степанов.

Він також уточнив, що таку ціну назвали дві компанії – з Китаю і США.

Як повідомлялося раніше, у вересні компанія AstraZeneca, що розробляє вакцину спільно з Оксфордським університетом, призупинила дослідження вакцина від коронавірусу – у добровольця виявили побічну реакцію. А напередодні про зупинку випробувань заявила фармацевтична компанія Johnson & Johnson.

Президент РФ Володимир Путін заявив про появу в країні другої вакцини від коронавірусної інфекції (COVID-19) «ЕпіВакКорона». Препарат зареєстрував новосибірський центр «Вектор».

Раніше генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Аданом Гебреєсус попередив, що ідея колективного імунітету від коронавируса не може бути дієвою стратегією в боротьбі з пандемією.

Джерело: Народна Правда