В Естонії виступили проти українських заробітчан

В Естонії виступили проти українських заробітчан
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Міністр внутрішніх справ Естонії Март Хельме виступив проти масової трудової міграції українців в Естонію.

Loading...

Подробиці повідомляє “Deutsche Welle”.

Він озвучив причини, за якими він проти трудових мігрантів з України.

“Ми не хочемо, щоб їх стало тут дуже багато. Українці не будуть розмовляти тут естонською, вони будуть розмовляти російською – це все зрозуміло. Я розумію їх дуже добре, це, звичайно, для них легше і вони будуть поповнювати російськомовне населення в Естонії. Тому ми проти цього”, – заявив Хельме.

Естонський міністр пояснив, що боїться того, що через масову трудову міграцію естонці, які говорять естонською мовою, можуть виявитися в меншості.

“В Естонії проживає близько мільйона естонців. І якщо ми відкриємо всі двері і ворота для українців, то через деякий час, ми ж бачимо статистику – десятки тисяч українців перебралися в Естонію. Це немало для Естонії. Якби нас було 100 млн, то нехай б приїжджали 100 тис. українців”, – пояснив Хельме.

Другою причиною є нібито загроза для місцевих робітників.

“Вони готові працювати за мізерні зарплати. Втратять роботу наші люди – і естонці, і російські, які не готові працювати за мізерні гроші”, – сказав Хельме.

Відзначається, що за останні роки в Естонію прибули понад 25 тис. заробітчан з України, багато з яких працюють в сфері будівництва.

Як ми вже розповідали раніше, Польща вичерпує потенціал трудових мігрантів з України – наші заробітчани «поглядають» на інші європейські країни, ставлячи під загрозу польську економіку.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...