Здорові люди не отримають вакцину від COVID-19 до 2022 року

Здорові люди не отримають вакцину від COVID-19 до 2022 року
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я/Соціальна правда

Молоді люди без проблем зі здоров’ям будуть чекати свого щеплення від коронавірусу до 2022 року.

Про це заявила експерт Всесвітньої організації охорони здоров’я Сумія Свамінатан, передає The Guardian.

Перші зареєстровані вакцини будуть використані в обмеженій кількості і використовуватися в першу чергу для людей з груп ризику.

Вакцинувати в першу чергу слід медпрацівників і тих, хто схильний до найбільшого ризику.

Також експерт уточнила, що, незважаючи на проведені численні випробування вакцини проти COVID-19, швидке масове виробництво препарату малоймовірно.

ВООЗ розраховує, що до 2021 року буде створена принаймні одна ефективна вакцина, однак вона буде доступна тільки в “обмежених кількостях”. Здоровим молодим людям, можливо, доведеться почекати до 2022 року, щоб отримати вакцину, підкреслює Свамінатан.

Свамінатан також застерегла від самозаспокоєння з приводу рівня смертності від COVID-19, оскільки з ростом кількості хворих зросте і смертність.

“Зростання смертності завжди відстає від зростання випадків захворювання на пару тижнів, і ми не повинні заспокоюватися на тому, що рівень смертності знижується”, – підкреслила вона.

Як ми вже розповідали раніше, в включеному Криму заявили, що створили вакцину від COVID-19, яку можна вдихати (приймати інтроназально).

Тим часом, міністр охорони здоров’я України Максим Степанов повідомив, скільки в Україні може коштувати одна доза вакцини від коронавірусу.

Джерело: Народна Правда