Хто оплатить всеукраїнське опитування Зеленського: в “Слузі народу” дали відповідь

Хто оплатить всеукраїнське опитування Зеленського: в “Слузі народу” дали відповідь
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Проведення всеукраїнського опитування 25 жовтня оплатять меценати. Найближчим же часом буде офіційно представлена громадська організація, яка займеться його проведенням.

Про це в ефірі “Громадського радіо” заявила народний депутат, заступник голови фракції “Слуги народу” Євгенія Кравчук.

Loading...

За її словами, Володимир Зеленський особисто вказав орієнтири і вибрав напрямки п’яти питань, думкою щодо яких хочуть поцікавитися в українців. Вона також додала, розглядається варіант паралельно провести екзит-пол по відповідям людей в ході опитування, щоб його можна було відразу оприлюднити і звірити з офіційними результатами.

Нардеп підкреслила, що фінансувати опитування від Зеленського будуть меценати, зокрема, засобами “українського походження”.

“Є багато меценатів, небайдужих людей, це не такі великі кошти, які виділять або вже виділили на такий процес. Політичну відповідальність несе за це ініціатор цього опитування. Я впевнена, що всі ці страшилки найближчим часом будуть розвіяні. Кошти будуть українського походження. Законодавчо це юридичний вплив незакріплене, але рішення в будь-якому випадку прийматимуть в парламенті “, – запевнила Кравчук.

Стосовно юридичної сторони, то Кравчук каже, що опитування закріплять нардепи або президент, які будуть подавати відповідний законопроект.

Нагадаємо, українці відповідатимуть на 5 запитань. Офіційно поки були озвучені лише два питання:

Перше питання, яке буде поставлено на всеукраїнському опитуванні , звучить так: “Чи потрібно ввести довічне ув’язнення за корупцію в особливо великих розмірах?”

Друге питання, яке винесуть на всеукраїнське опитування в день виборів, буде «Чи підтримуєте ви створення на Донбасі вільної економічної зони?».

В Офісі президента Володимира Зеленського озвучили і інші питання.

 

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...