Легалізація зброї та подвійне громадянство: Зеленський озвучив нові питання до українців

Легалізація зброї та подвійне громадянство: Зеленський озвучив нові питання до українців
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент України Володимир Зеленський озвучив всі питання, які задаватимуть українцям в рамках всеукраїнського опитування 25 жовтня.

Нагадаємо, раніше офіційно озвучували тільки два питання:

Перше питання, яке буде поставлено на всеукраїнському опитуванні , звучить так: “Чи потрібно ввести довічне ув’язнення за корупцію в особливо великих розмірах?”

Друге питання, яке винесуть на всеукраїнське опитування в день виборів, буде «Чи підтримуєте ви створення на Донбасі вільної економічної зони?».

Решта питань:

3. Чи підтримуєте ви скорочення кількості народних депутатів до 300?

4. Чи підтримуєте ви легалізацію каннабіса в медичних цілях – для зменшення болю у важких хворих?

5. Чи підтримуєте ви право України на використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом, для відновлення її державного суверенітету і територіальної цілісності. (У 1994 році був підписаний Будапештський меморандум – США, Великобританія і Росія надали гарантії безпеки для територіальної цілісності і суверенітету України, Україна в свою чергу зобов’язалася позбутися ядерної зброї. Після цього в України анексували частину території).

Окремо Володимир Зеленський додав, що в майбутньому українців можуть запитати і про інші важливі темах. Наприклад, легалізацію зброї або подвійне громадянство.

Ось три фінальні запитання з опитування:Чи потрібно скоротити кількість депутатів у Верховній Раді до 300? Чи підтримуєш ти легалізацію в Україні медичного канабісу для зменшення болю у важких хворих?Чи потрібно Україні на міжнародному рівні підняти питання про використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом? Підтримуєш їх? Тоді приходь 25 жовтня на дільницю та дай нам знати твою думку!А в коментарях під цим відео можеш пропонувати запитання для наступних опитувань. Адже їхнє вирішення залежить саме від тебе!

Gepostet von Володимир Зеленський am Donnerstag, 15. Oktober 2020

Напередодні в Офісі президент пояснили, навіщо хочуть зменшити кількість народних обранців.

Джерело: Народна Правда