«Псувати н*** й бюлетені»: уроки фальсифікації від довіреної особи глави Ілліновської ОТГ Маринича

«Псувати н*** й бюлетені»: уроки фальсифікації від довіреної особи глави Ілліновської ОТГ Маринича
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

Довірена особа глави Ілліновскої об’єднаної територіальної громади Донецької області Володимира Маринича давав прямі розпорядження фальсифікувати результати голосування. Про це стало відомо із запису телефонної розмови Сергія Винниченка з членом виборчої комісії, яке відбулося напередодні парламентських виборів 2019 року.

Loading...

В ході бесіди Винниченко, директор комунального підприємства Ілліновскої сільської ради «Ілліновске», що знаходиться в прямому підпорядкуванні глави ОТГ Маринича, не соромиться у висловах. Ненормативною лексикою він рясно присмачує інструктаж по псування бюлетенів, внаслідок яких повинен бути забезпечений результат у вигляді підтримки партії Петра Порошенка на рівні не менше 30-35%. До іншим політсилам довірена особа Володимира Маринича на прийдешніх виборах глави громади виявився менш прихильний, порадивши «псувати н *** уй бюлетені Бойка».

Робити це він пропонує олівцем або ручкою, попередньо усунувши на ділянці нелояльних спостерігачів. Зокрема, Сергій Винниченко дає розпорядження, як слід вчинити з спостерігачем від керівника районної організації «Батьківщини» і кандидата в депутати Світлани Бувайло.

– Можна, наприклад, дати їй там пургену, щоб вона прос **** сь, б ****, щоб втекла. Можна – пішла по *** ть, б ****, закрили н *** й в туалеті, б ****. І сиди там, б ****, хоч годину, хоч скільки, так? Поки вони там будуть дзвонити, кудись там, кого-то, щоб замінити або ще щось, щоб з посвідченням приїхав, у тебе вже з’являється час для маневру, – порадив члену комісії підлеглий Володимира Маринича (лексика збережена).

Варто відзначити, враховуючи минулорічний досвід Сергія Винниченка на виборах, який явно може стати в нагоді Маринич, що аналогічні методи фальсифікації результатів і усунення конкурентів можуть застосовуватися в Ілліновскій громаді і на цей раз. Раніше Володимир Маринич вже продемонстрував свою готовність використовувати будь-які засоби, прямо погрожуючи політичній суперниці розправою і прикриваючись ім’ям губернатора Кириленко.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...