Симптомів досить: Степанов дозволив не здавати ПЛР-тест на COVID-19

Симптомів досить: Степанов дозволив не здавати ПЛР-тест на COVID-19
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Для того, щоб встановити діагноз COVID-19 не обов’язково здавати ПЛР-тест, досить клінічних ознак, – таку заяву зробив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

В ефірі програми “Право на владу” він заявив, що в Україні півтора-два місяці немає такої опції, як підтвердження діагнозу обов’язково по ПЛР-тестуванню:

“За клінічними ознаками підтверджується коронавірус і відбувається і госпіталізація, і процес лікування. Це ті питання, яке повинні вирішувати на місці лікарі”, – сказав Степанов.

Степанов також додав, що за світовою статистикою в 30% випадках ПЛР-тести показують негативний результат при підтвердженому діагнозі COVID-19 – це пов’язано з особливостями цього типу тестування і фізіологічними особливостями людини.

За маски на підборіддях штрафуватимуть: озвучено суми

Нагадаємо, в Україні за минулу добу, 15 жовтня, зафіксовані 5 992 нових випадки COVID-19.

Також повідомлялося, що в Україні від коронавірусної інфекції COVID-19 можуть померти близько 20 тисяч осіб ще до кінця 2020 року. Цей сценарій може стати реальним, якщо не ввести карантини в зонах активного поширення коронавірусу. Про це свідчать результати моделювання Київської школи економіки.

 

Джерело: Народна Правда