Скільки українців проти проведення опитування 25 жовтня: цікава статистика

Скільки українців проти проведення опитування 25 жовтня: цікава статистика
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Більше 40% українців позитивно ставляться до ініціативи президента України Володимира Зеленського провести всеукраїнське опитування 25 жовтня.

При цьому, кожен п’ятий опитаний проти проведення такого опитування.

Loading...

Про це свідчать результати дослідження, проведеного Соціологічною групою “Рейтинг”.

Так, 60% опитаних заявили, що знають про проведення всеукраїнського опитування (25% респондентів – добре про це проінформовані, 35% – щось про це чули). 40% опитаних заявили, що нічого не знають про прийдешнє опитуванні.

“Відносно високий рівень обізнаності про президентську ініціативу серед жителів міст і старшого населення. Під час проведення опитування спостерігалося поступове зростання кількості тих, хто чув про цю ініціативу”, – стверджують соціологи.

При цьому 42% опитаних позитивно ставляться до ідеї провести опитування в день виборів, 33% – нейтрально і 22% – негативно.

Скільки українців проти проведення опитування 25 жовтня: цікава статистикаСкільки українців проти проведення опитування 25 жовтня: цікава статистика

“Щодо краще підтримують цю ідею жителі південно-східних регіонів країни, жителі сіл і малих міст, виборці партії” Слуга народу “. Негативно налаштовані до цієї ініціативи старші опитані і виборці партії” Європейська солідарність “, – коментують соціологи.

Опитування проводилося методом телефонного інтерв’ю з використанням комп’ютера серед 5000 жителів усіх регіонів України, окрім непідконтрольних територій Донбасу і анексованого Криму.

Як ми вже розповідали раніше, 25 жовтня в день, коли в Україні проведуть місцеві вибори, на виборчих дільницях проведуть всеукраїнське опитування . Українці дадуть відповідь на 5 запитань.

Також стало відомо, що проведення всеукраїнського опитування 25 жовтня оплатять меценати . Найближчим же часом буде офіційно представлена громадська організація, яка займеться його проведенням.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...