Як лікувати коронавірус у домашніх умовах: поради лікаря

Як лікувати коронавірус у домашніх умовах: поради лікаря
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Інфекціоніст Надія Дребот дала кілька порад українцям, які хворіють на COVID-19, але при цьому не потребують госпіталізації.

У себе в Facebook лікар підкреслює, більшість людей хворіють коронавірусною інфекцією легко, госпіталізації вони не потребують, але при цьому мають потребу в ізоляції.

Loading...

“У нашій реальності багато дорослих людей, які звикли з благими намірами щодня бігти в 10 місць відразу, переносять коронавірус і підлягають ізоляції мінімум на 17 +- днів”, – говорить лікарі.

Як лікувати коронавірус в домашніх умовах:

– пити багато води,
– приймати парацетамол при необхідності,
– по можливості контролювати сатурацію (рівня кисню в крові),
– щодня повідомляти сімейному лікарю про свій стан.

#ВисновкиПольовогоІнфекціоніста. ⏳Не є таємницею, що більшість людей хворіють на коронавірусну інфекцію легко. Вони НЕ…

Gepostet von Nadiia Drebot am Mittwoch, 14. Oktober 2020

Директор Державного експертного центру МОЗ України Тетяна Думенко повідомляла, що 4,2 тисячі українців добровільно зазнають на собі вакцину проти коронавируса, але коли це станеться поки невідомо.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов напередодні заявив, що для того, щоб встановити діагноз COVID-19 не обов’язково здавати ПЛР-тест, досить клінічних ознак.

Кабінет міністрів направив на розгляд Верховної Ради два законопроекти, якщо їх приймуть, простих українців і підприємства штрафуватимуть за неправильне носіння масок, а саме маски на підборідді.

Джерело: Народна Правда