Зеленський розповів, як закінчити війну на Донбасі

Зеленський розповів, як закінчити війну на Донбасі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Володимир Зеленський вважає, що війну на Донбасі можна закінчити за один день, але це залежить від позиції Росії.

Про це він розповів в інтерв’ю турецькому інформаційному агентству Demirören, передає прес-служба ОПУ.

“Прийти до миру можливо. Але шлях до миру – це рух двох сторін. Свою частину шляху повинна пройти і Росія. Багато в чому від позиції Москви залежить, як швидко ми зможемо констатувати завершення війни. Ми вважаємо, що війна може бути завершена в будь-який день: сьогодні або завтра, або післязавтра. Але необхідно провести повну деокупацію і повернути під контроль України всі наші тимчасово окуповані території”, – вважає Зеленський.

У той же час український президент вважає, що Україна вже значно просунулася до встановлення миру на Донбасі.

“По-перше, вдалося перезавантажити переговорні формати. Розмова дипломатів завжди краща, ніж “розмова” гармат. Вдалося звільнити багатьох людей, яких утримували в полоні на тимчасово окупованій території України. Вже більше 80 днів на фронті майже повністю дотримується режим припинення вогню. Якщо не брати до уваги окремі провокаційні обстріли, можна говорити про тривалу тиші, яка встановлена ​​вперше за більш ніж шість років”, – додав він.

Як ми вже розповідали раніше, Верховна рада готова продовжити дію закону про особливий статус Донбасу, якщо це буде необхідно . Поки відповідний проект не планується до винесення в сесійну залу.

Тим часом, бойовики на Донбасі попалися на використанні майже всіх типів російських безпілотників, які є на озброєнні армії РФ.

Джерело: Народна Правда