У дитячому садку Одеси 4-річна дівчинка проломила череп – що загрожує вихователю

У дитячому садку Одеси 4-річна дівчинка проломила череп – що загрожує вихователю
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У дитячому садку в Одесі 4-річна дівчинка через неуважність вихователів з важкими травмами голови була  госпіталізована.

Як передає портал Народна Правда, дівчинка гойдалася на перекладині і випадково впала, вдарившись потилицею об бетонну плиту.

Найстрашніше в цій ситуації виявилося те, що вихователі не надали допомогу дитині спочатку: дівчинку двічі нудило, що було доказом струсу мозку, а коли вона підійшла за допомогою до виховательки, жінка наказала дитині піти спати.

Батьки були в подиві, так як з’ясувалося, що ніхто не викликав швидку і навіть не покликав медсестру. Про травмування 4-річної доньки родичі дізналися лише через вісім годин, коли забирали дитину з садка.

Виходячи зі слів завідуючої Одеського дитячого садка №26, вихователька, як виявилося, побоялася зателефонувати батькові дитини через його “важкий характер”.

“Вона вважає, що тато дуже складний. Розмовляти з ним вона не дуже хотіла, розумієте, вона зараз дуже засмучена. На неї страшно дивитися,” – прокоментувала завідувачка.

Медичні працівники з’ясували, що 4-річна Діана цілий день проходила з переломом частини черепа. Через травму дитині заборонили відвідувати гурток танців найближчі кілька місяців.

Батьки вимагають, щоб відповідальність за безвідповідальну поведінку щодо їхньої дочки зазнала не тільки вихователька, а також медсестра і директор дитячого саду.

“Ми будемо домагатися, щоб була кримінальна відповідальність, і нехай суд доводить провину кожного”, – заявив батько постраждалої дівчинки.

У поліції вже відкрили кримінальне провадження, і якщо вина буде доведена – їм загрожує трирічне ув’язнення.

Нагадуємо, що в Києві затримали розповсюджувача дитячої порнографії.

Також повідомлялося, що герой АТО наклав на себе руки в День захисника України.

Джерело: Народна Правда