Чи підуть діти в школу з листопада: в Раді дали чітку відповідь

Чи підуть діти в школу з листопада: в Раді дали чітку відповідь
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Школу (початкову) і дитячі садки закривати з листопада не будуть навіть при найгіршому сценарії. Це узгодили з Міністерством освіти і науки та Міністерством охорони здоров’я.

Loading...

Про це в коментарі “РБК-Україна” повідомив глава парламентського комітету з питань науки і освіти Сергій Бабак.

Він вважає, що діти не можуть займатися дистанційно: “Тому що діти не можуть займатися дистанційно – у них ще немає самосвідомості такого рівня, щоб вони могли самоорганізуватися. Ці дві ланки повинні працювати”.

При цьому він додав, якщо епідситуація не дозволятиме, ситуацію переглянуть, але все буде на рівні рекомендацій від уряду в залежності від “карантинних” зон. Далі рішення буде за місцевою владою.

Як повідомлялося раніше, через різке зростання кількості хворих на COVID-19 Комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуаціях збільшила кількість населених пунктів в «червоній» зоні, при цьому пом’якшивши там цілий ряд обмежень, наприклад, дозволивши роботу громадського транспорту.

Через велику приросту захворюваності коронавирусной інфекцією (COVID-19) в Європі, Бельгія збирається посилювати карантинні заходи.

 

Джерело: Народна Правда
Теги:
загрузка...
загрузка...