Маляревич Олесь Вікторович

Маляревич Олесь Вікторович
Автор Марія Петренко в Досьє

Депутат Київської міської ради VIII скликання від Дніпровського району м. Києва, округ №55.

Посада: Перший заступник голови постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

Loading...

Депутатська фракція: «Солідарність».

Біографія, сім’я, хобі

Народився 12 червня 1979 року в Києві. Одружений на Маляревич Аллі Сергіївні, виховує сина Володимира і доньку Алісу. Захоплення – футбол, теніс, велосипедний спорт, кіно.

Компромат

не в повному обсязі задекларували свій бізнес.

Члени ініціативної групи вкладників банку «Хрещатик» стверджували, що депутати, які входять до складу комісії Київради з перевірки обставин банкрутства банку (серед них був і Олесь Маляревич), бойкотують засідання комісії.

Помічниця Олеся Маляревича, керівник його громадської приймальні Ольга Мурінская, була членом окружної виборчої комісії від політичної партії «Русское Единство», заснованої самопроголошеним прем’єром Криму Сергієм Аксьоновим. У 2010 р. вона працювала на «Партію регіонів» на виборах Віктора Януковича.

Олеся Маляревича звинувачують в тому, що він в інтересах девелопера Максима Микитася лобіював забудову Микольської слобідки.

Декларація

У 2018 році Олесь Маляревич задекларував 205,3 тис. грн. і 152 тис. євро. Грошові активи Алли Маляревич становлять $80 тис. Річний дохід депутата склав 4,296 млн грн, його дружини – 234,7 тис грн.

З нерухомого майна депутату належать три квартири, дві земельні ділянки, два паркувальних місця, а так само три об’єкти незакінченого будівництва: дві квартири і одне паркувальне місце.

У графі цінного рухомого майна – п’ять легкових автомобілів: Lexus ES350, Lexus GX470, Audi A8, Range Rover 4.4, Toyota Yaris, і велосипед Felt Cruiser.

Посилання

Громадська приймальня: вул. Ентузіастів, 17, оф. 2, (044) 501-84-20

Електронна пошта: [email protected]

Офіційна сторінка на сайті КМР https://kmr.gov.ua/uk/users/maliarevych

Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100001362120448

Звіт депутата за 2016 рік

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...