Росія заборонила в’їзд українцям з id-картами – документ

Росія заборонила в’їзд українцям з id-картами – документ
Автор Марія Петренко в Новини

Російська Федерація перестала пропускати через кордон жителів України з ID-картою та адресної довідкою. Цю інформацію підтвердили і російські прикордонники.

Loading...

Подробиці повідомляє Країна.

“Так, ми дійсно перестали пропускати з “витягом”. Ви не перші телефонуйте, тому я детально поясню. Є указ президента Путіна №74, на його підставі потім випускалося розпорядження уряду. У документах записано, з якими документами громадяни України можуть в’їжджати в Росію . Але люди рідко таке читають. Тому і продовжували їздити з цієї ID-картою і “Витяг”, якого немає в переліку документів для в’їзду. ми робили поблажку – пропускали. Зараз ви бачите яка ситуація [з коронавірусів]. Тому ми прибрали поблажку і повернулися до законних підставах “, – повідомили російські прикордонники. 

Росія заборонила в’їзд українцям з id-картами – документ

В указі №74 написано, що “тимчасово, на період до політичного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей України (…) б) громадяни України та особи без громадянства, які постійно проживають на окремих територіях Донецької та Луганської областей, можуть здійснювати в’їзд і виїзд з РФ без оформлення віз на підставі документів, що засвідчують особу (неповнолітні діти у віці до 16 років – на підставі свідоцтва про народження), виданих відповідними органами, фактично діючими на територіях зазначених районів.

Як ми вже розповідали раніше, російських військових стягнули на кордон з Україною, щоб сформувати з них загороджувальні загони для бойовиків Донбасу.

А також, кордони Європейського союзу через пандемію COVID-19 можуть бути закритими до 2021 року.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...