Ці десять продуктів допоможуть швидко схуднути

Ці десять продуктів допоможуть швидко схуднути
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Фахівці рекомендують для тих, хто дотримується дієти, додати до свого щоденного раціону продукти, які тамують голод та збагачують організм поживними речовинами, зокрема, клітковиною, білками та рослинними жирами.

Як повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “ТОнеТО”, серед таких продуктів харчування виділяють картоплю, крупу кіноа, яйця, нежирну яловичину, кімчі, рибу, сочевицю, мигдаль, яблука, груші, малину, квашену капусту тощо. Ці продукти не лише корисні завдяки вмісту поживних речовин, а й спалюють зайві калорії та сприяють схудненню.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, для бадьорості організму не обов’язково вживати енергетичні напої. В природі існує безліч варіантів повернути свій організм в тонус та позбутися втоми. Фахівці склали список найкорисніших компонентів для відновлення сил.

Додамо, що гарне самопочуття безпосередньо залежить від захисних сил організму. Для цього необхідно укріплювати імунітет: вести здоровий образ життя, повноцінно харчуватися та здійснювати фізичну активність. Однак, часто цього недостатньо. Хвороби можуть виникати через стреси та емоційні потрясіння. 

Джерело: Народна Правда