У Києві та Одесі хворих на COVID-19 відправлятимуть не в лікарні – немає місць

У Києві та Одесі хворих на COVID-19 відправлятимуть не в лікарні – немає місць
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Уряд працює над розгортанням ліжок в немедичних установах Києва, Одеси і Донецької області.

Про це йшлося під час селекторної наради щодо запобігання розповсюдженню та ліквідації наслідків коронавірусу в Україні, яке відбулося під головуванням президента Володимира Зеленського.

Чиновники повідомили про додаткову інвентаризацію ліжок інститутів Національної академії медичних наук і лікарень «Укрзалізниці» – Міністерство охорони здоров’я розглядає ці місця для використання в ургентних ситуаціях.

«Мене турбує високий показник завантаженості ліжок в медичних установах. У цьому місяці Національна служба здоров’я України законтрактувала додатково 23 лікарні. При зростанні кількості хворих ми повинні бути впевнені, що в лікарнях досить ліжок, забезпечених киснем», – заявив Зеленський.

У МОЗ також заявили, що продовжують ліцензування підприємств, які виробляють необхідний кисень для забезпечення лікарень. Зараз в Україні 15,5 тисяч ліжок в лікарнях забезпечені киснем, майже 7,5 тис. – вільні.

Відзначимо, в.о. директора Центру громадського здоров’я Ігор Кузин заявив, що в Міністерстві охорони здоров’я прогнозують 35 тисяч випадків вірусної захворюваності в Україні в добу в гіршому випадків. Прогноз включає такі хвороби, як грип і COVID-19.

Як повідомлялося раніше, в Україні від COVID-19 померли вже четверо дітей. Остання трагедія сталася в Івано-Франківській області, де коронавірус став причиною смерті 8-річного хлопчика.

Джерело: Народна Правда