Двоє пацієнтів з COVID-19 викинулися з вікна лікарні в Києві

Двоє пацієнтів з COVID-19 викинулися з вікна лікарні в Києві
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

У Києві 19 і 20 жовтня сталося два самогубства пацієнтів з коронавірусом в лікарнях – вони викинулися з вікна.

Подробиці повідомляють джерела OBOZREVATEL.

Так, з вікна інфекційного відділення Олександрівської лікарні, опорної для лікування хворих коронавірусом COVID-19, викинулася жінка. Трагічний інцидент стався вночі 19 жовтня. Жінка випала з вікна 4-го поверху, де знаходиться інфекційне відділення.

Від отриманих травм вона померла в реанімації під ранок. У лікарні вона проходила лікування від коронавірусної інфекції COVID-19.

А сьогодні, 20 жовтня, в Оболонському районі Києва чоловік з COVID-19 здійснив суїцид, вистрибнувши з вікна клінічної міської лікарні №8 по вулиці Кондратюка.

Це вже не перші випадки суїцидів пацієнтів з коронавірусом у лікарнях. В інфекційній лікарні №4 в Києві двоє чоловіків з різницею в один день, 21 і 22 вересня, здійснили самогубства. Вони вистрибнули з вікна другого поверху центрального корпусу.

Як ми вже розповідали раніше, українські банки, незважаючи на рекомендації НБУ, не проводять знезараження банкнот, хоча коронавірус SARS-Cov-2 може виживати на банкнотах до 28 днів при температурі 20 градусів Цельсія.

Тим часом, жорсткий карантин в Україні все-таки можуть ввести. Якщо раніше чиновники в один голос говорили, що повторного локдауна не буде, то зараз міністр охорони здоров’я Максим Степанов зізнається – якщо щоденний приріст хворих COVID-19 досягне 11-15 тисяч чоловік влада поверне максимальні обмеження.

Джерело: Народна Правда