Кремль влаштував істерику через будівництво Україною військово-морських баз в Чорному морі

Кремль влаштував істерику через будівництво Україною військово-морських баз в Чорному морі
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Новини

У Російській Федерації заявили, що створення Україною нових військово-морських баз в Чорному морі, які анонсував Володимир Зеленський , може нібито негативно вплинути на стабільність в регіоні.

Loading...

Таку заяву зробив прес-секретар глави РФ Дмитро Пєсков, передають РосЗМІ.

Нагадаємо, будівництво в Україні двох військово-морських баз для захисту чорноморського регіону анонсував президент Володимир Зеленський, під час щорічного послання до парламенту і жителям України 20 жовтня.

Український президент заявив, що Україна буде будувати бази самостійно, без залучення партнерів. Саме це і викликало бурхливу реакцію російської влади.

“Безумовно, з урахуванням всіх наявних реалій це може мати досить негативні наслідки в цілому для атмосфери стабільності в чорноморському регіоні. Потенційно така небезпека існує”, – заявив Пєсков.

Пізніше, пропагандистські ресурси РФ, посилаючись на слова високопоставленого джерела в командному складі ЧФ РФ, поширили в мережі “загрози”, мовляв, якщо Україна побудує в чорноморському регіоні військово-морські бази, то вони нібито неодмінно виявляться під прицілом бойових систем Росії.

Як ми вже розповідали раніше, президент Володимир Зеленський під час свого звернення до Верховної Ради заявив, що Україна пройшла перший етап епідемії COVID-19 з мінімальними економічними втратами.

А також, президент Володимир Зеленський в кінці свого виступу у Верховній Раді задав сам собі три питання, на які відразу ж і відповів.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...