Лукашенко пообіцяв більше не балотуватися в президенти

Лукашенко пообіцяв більше не балотуватися в президенти
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Чинний президент Білорусі Олександр Лукашенко, якого не визнає безліч країн, дав обіцянку більше не балотуватися на пост глави держави.

Таку заяву він зробив на зустрічі з опозицією в СІЗО, повідомляє в інтерв’ю TUT.BY екс-політв’язень Юрій Воскресенський, який брав участь в тій зустрічі.

Він стверджує, що президент Лукашенко нібито дав слово всім учасникам круглого столу, що “наївся президентства” і що “це його останній термін”.

“Даю вам слово, хлопці”, – наводить політв’язень його слова.

“Скажу вам ще одну сенсацію з круглого столу, Лукашенко заявив: даю вам слово, я сам виступив з поправкою, щоб в Конституції кількість термінів президента було обмежено до двох”, – заявив колишній політзек.

Тим часом, 20 жовтня Лукашенко заявив, що не тримається за владу “посинілими руками”. При цьому він зазначив, що його “турбує майбутнє людей в країні”, якщо до влади прийде опозиція.

“Що стосується президента Білорусі, він за владу посинілими руками, багато раз говорив, не тримається. Питання не в мені. Питання в вас: що буде з вами без мене?” – запитав він у громадськості.

Як ми вже розповідали раніше, Світлана Тіхановська, яка є опозиційним лідером Білорусі, закликала громадян країни Білорусь проголосувати проти поправок до Конституції, які планує внести Олександр Лукашенко.

А також, Тіхановська поставила ультиматум президентові Білорусі Олександру Лукашенку . Суперниця «батьки» на президентських виборах вимагає відставки і зупинки насильства на вулицях.

Джерело: Народна Правда