Вражає всі внутрішні органи: озвучені фатальні наслідки COVID-19 для організму

Вражає всі внутрішні органи: озвучені фатальні наслідки COVID-19 для організму
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

Вчені як коронавірус COVID-19 впливає на прояв ускладнень після хвороби. З’ясувалося, що хворі, у яких симптоми вірусу не зникали кілька місяців, частіше скаржилися на проблеми з внутрішніми органами.

Подробиці повідомляє видання The Hindustan Times.

Нове дослідження показало, що у молодих людей, які важче перенесли COVID-19, були виявлені ураження серця, легенів, печінки і підшлункової залози. Медики обстежили понад 200 чоловік і у переважної більшості знайшли проблеми зі здоров’ям через чотири місяці після зараження COVID-19.

Середній вік пацієнтів склав 44 роки і через чотири місяці після хвороби у них спостерігалися м’язові болі, задишка, втома і головні болі.

У 92% випадків у пацієнтів були кардіореспіраторний проблеми, в 73% – шлунково-кишкові. У 42% – було не менше 10 різних симптомів.

Легкі ураження органів серця – у 32%, ураження легень – у 33%, нирок – у 12%, печінки – у 10%, підшлункової залози – 17%.

“Спостерігалося ураження одного і декількох органів, яке було значно пов’язано з ризиком попередньої госпіталізації через Covid-19”, – відзначають вчені.

Як ми вже розповідали, розгортати тимчасові госпіталі поза медичними закладами для хворих COVID-19 в Україні планують тоді, коли добова захворюваність підскочить до 11-15 тисяч чоловік.

Тим часом, лікарняні ліжка для пацієнтів з COVID-19 в Україні вже зайняті на 68,4%. При цьому є області, де вже немає місць для нових пацієнтів.

Джерело: Народна Правда