Розстріли на Майдані: беркутівців оголосили в міжнародний розшук

Розстріли на Майдані: беркутівців оголосили в міжнародний розшук
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда/Соціальна правда

Колишніх бійців спецпідрозділу “Беркут”, які брали участь в розстрілах на Майдані оголосили в розшук. Розшукують трьох осіб.

Рішення виніс Святошинський районний суд Києва, передає РБК.

Зокрема, в розстрілі 48 активістів Майдану звинувачуються 5 екс-бійців “Беркута”: Сергія Тамтуру, Олександра Маринченка, Павла Аброськіна, Сергія Зінченка та Олега Янішевського.

Їх звільниои в кінці грудня 2019 року в рамках обмін полоненими з Російською Федерацією за домовленістю глав держав.

“Беркутівці” Тамтура і Маринченко 8 лютого 2020 року повернулися на підконтрольну територію України, а решта підсудних залишилися в окупованому Донецьку.

Прокуратура стверджує, що Янішевський, Зінченко і Аброськін, швидше за все, вже знаходяться не на окупованих територіях Донбасу.

“На думку сторони звинувачення, вони перебувають на території Росії”, – зазначив прокурор Ігор Земсков.

Оскільки екс-беркутівці ухиляються від суду, прокуратура попросила оголосити їх у розшук.

Суд присяжних задовольнив це клопотання і зупинив розгляд справи щодо Янішевського, Зінченко і Аброськіна до їх розшуку.

Як ми вже розповідали раніше, помер 49-річний боєць-фронтовик ООС Микола Микитенко, який вчинив акт самоспалення в центрі Києва на знак протесту проти політики президента України Володимира Зеленського.

А також, розгляд справи про розстріли людей на Майдані відновлять – Київська міська державна адміністрація затвердила список присяжних Святошинського районного суду Києва.

Джерело: Народна Правда