Білл Гейтс озвучив дату появи ліків від COVID-19

Білл Гейтс озвучив дату появи ліків від COVID-19
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Пандемія COVID-19 посилиться до кінця поточного року, пов’язано це з сезонністю інфекції, але вже на початку 2021 року ситуація покращиться.

Loading...

Таку думку висловив глава корпорації Microsoft Білл Гейтс на віртуальній конференції GeekWire Summit, повідомило видання Inc.

Він також додав, що до кінця року – початку наступного почнуть з’являтися більш ефективні терапевтичні препарати, в першу чергу моноклональні антитіла. Гейтс пояснив, що моноклональні антитіла утворюються клонуванням клітин імунітету – лейкоцитів. Ці антитіла специфічно націлені на певні ділянки на частинках патогена.

Глава Microsoft також нагадаємо, що експериментальне лікування моноклональними антитілами вже отримав президент США Дональд Трамп. Він припустив, що до початку 2021 років  два-три з перших шести препаратів на основі моноклональних тіл, які зараз перебувають на завершальній фазі випробувань, можливо, будуть схвалені.

Раніше Білл Гейтс заявляв, що людству вдасться впоратися з пандемією COVID-19 до кінця 2021 року.

Незважаючи на це, Білл Гейтс прогнозує людству страшнішу проблему, ніж COVID-19. Американський мільярдер і засновник Microsoft говорить, що вже в найближчі десятиліття Земля зіткнеться з катастрофічними бідами, викликаними зміною клімату.

 

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...