COVID-шпиталі: Шмигаль назвав регіони, де вони можуть з’явитися

COVID-шпиталі: Шмигаль назвав регіони, де вони можуть з’явитися
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль чекає від ряду регіонів пропозицій щодо розгортання мобільних госпіталів і розширення ліжкового фонду.

Як повідомляє урядовий портал, 21 жовтня він провів селекторну нараду з керівниками областей з розповсюдження COVID-19 в Україні.

Шмигаль зокрема прогнозує, зростання захворюваності в найближчі тижні у Львівській області. А головам Одеської, Харківської, Донецької, Львівської ОДА та Київської міськадміністрацій доручив проводити на регулярній основі засідання комісій ТЕБ та НС спільно з органами місцевого самоврядування.

“Треба вже приймати рішення щодо перепрофілювання лікарні. Надавайте пропозиції про розгортання мобільних госпіталів і прорахунки, наскільки можливо розширити ліжковий фонд. Всім вже прийшла субвенція, і до кінця місяця 80% ліжкомісць повинні бути забезпечені подачею кисню”, – сказав глава уряду.

Нагадаємо, напередодні в Україні були побиті одразу два рекорди по COVID-19 – добової захворюваності – 6 719 випадків, і смертності – помер 141 пацієнт.

Начальник Держспоживслужби Києва Олег Рубан вважає , що збудник COVID-19 – вірус SARS-Cov-2 залишиться назавжди і в найближчі півтора-два роки українцям потрібно навчитися жити в умовах епідемії.

Джерело: Народна Правда