Кремль переселив до Криму півмільйона росіян, – МЗС

Кремль переселив до Криму півмільйона росіян, – МЗС
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

З початку анексії Криму Росія веде цілеспрямовану політику щодо зміни демографічної структури, зокрема, переселила на український півострів півмільйона російських громадян.

 Про це заявила перший заступник міністра закордонних справ України Еміне Джапарова повідомляє “Укрінформ” .

Loading...

При цьому офіційно Росія заявляє про 100 тисяч росіян, але в українському МЗС переконані, цифри більше в п’ять разів:

“Вони витісняють українське населення з Криму. З іншого боку, вони заводять туди російських громадян. У нас різні цифри, але навіть по російській статистиці 100 тисяч з чимось росіян заїхали до Криму, але неофіційна цифра в п’ять разів вище. Ми вважаємо, що принаймні пів мільйона російських громадян вже зараз в Криму “.

Крім того, за її словами, агресія РФ привела до появи в Україні понад 1,45 мільйона переміщених осіб, включаючи тих, хто виїхав з Криму.

“Ми говоримо, що таких людей може бути до 60 тисяч, але це не точна статистика, оскільки багато хто з українців вважали за дискримінацію реєструватися як біженці на власній землі. Ми переконані, що ця цифра українських громадян, які виїхали з Криму, де-факто , вище “.

Нагадаємо, напередодні в включеному Криму заявили , що створили вакцину від COVID-19, яку можна вдихати (приймати інтроназально).

Раніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив , що питання повернення Криму буде відкрито для України до тих пір, поки півострів не повернеться до статусу, який був до лютого 2014 року.

 

 

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...