Марченко Роман Вікторович

Марченко Роман Вікторович
Автор Марія Петренко в Досьє

Депутат Київської міської ради VIII скликання від Дарницького району м. Києва, округ №19.

Посада: Перший заступник голови постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Loading...

Депутатська фракція: Позафракційний, екс-член фракції «Об’єднання «Самопоміч».

Біографія, сім’я, хобі

Народився 19 грудня 1975 року в Києві. Дружина – Світлана Марченко. У сім’ї дві доньки – Олександра і Дар’я.

Освіта

Закінчив столичну школу №291, після чого вступив на відділення міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка. У 1998 р. отримав диплом магістра міжнародного права та референта-перекладача з англійської мови.

У 1999 р. отримав свідоцтво про право на адвокатську діяльність. Має ліцензію Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України на здійснення діяльності арбітражних керуючих.

Трудова діяльність

1994-1997 рр. – молодший юрисконсульт, потім юрисконсульт юридичної фірми DML. 1997р. – начальник юридичного управління фармацевтичної компанії «Оптима-Фарм».

1997-2015 рр. до 2015 р. – співзасновник, партнер юридичної фірми «Ілляшев та Партнери». З 2015 р. – старший партнер юридичної фірми «Ілляшев та Партнери».

Громадська діяльність

Працював помічником-консультантом народних депутатів України від Партії регіонів Івана Бастриги (IV скликання) і Олександра Галуненко (V скликання) на громадських засадах.

Віце-президент Асоціації юридичних фірм України, голова постійно діючого Третейського суду при Асоціації юридичних фірм, член Київської обласної колегії адвокатів.

Компромат

У серпні 2014 р юридична фірма «Ілляшев та Партнери» відкрила офіс в анексованому Криму.

Романа Марченка підозрюють, що він був безпосереднім учасником схеми розкрадання збанкрутілого заводу«Сумихімпром», де Марченко був призначений розпорядником майна.

Роман Марченко – ініціатор передачі Національного Експоцентру (ВДНГ) з державної в комунальну власність, що створювало можливість для комерційної забудови території.

Роман Марченко наполягав, щоб на ділянці, де планувалося розбити сквер, був побудований молитовний будинок Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні (церква мормонів). Iнтереси цього релігійного руху представляє юридична фірма «Ілляшев та партнери».

Виконком «Об’єднання «Самопоміч» прийняв рішення про виключення з партії чотирьох депутатів Київради, які підтримали виділення родичам Романа Марченка земельних ділянок в Києві. Після цього фракція партії була розпущена.

Декларація

У 2018 році Роман Марченко задекларував $245 тис і 95 тис євро готівкою, у Світлани Марченко є $120 тис і 95 тис євро. На банківських рахунках депутата зберігається $5 тис, 25 тис євро і 668 тис грн, у дружини – 38 тис грн.

Загальний дохід Романа Марченка склав 5,2 млн грн. Дохід від підприємницької діяльності Світлани Марченко склав майже 5 млн грн.

З нерухомого майна сім’ї належить дві квартири і чотири житлових будинки в Києві, а також десять земельних ділянок в Києві і Київській області.

У депутата шість легкових автомобілів – Daewoo Racer, Toyota Prado, Chevrolet Tacuma, Peugeot 308 CC, Land Cruiser Prado і Fuqi FQ 6510. У дружини є Range Rover. З цінного рухомого майна Роман Марченко задекларував швейцарські годинники Parmigiani і Jaeger LeCoultre.

Посилання

Громадська приймальня: вул. Срібнокільська, 1/2, (044) 338-58-78

Електронна пошта: [email protected]

Офіційна сторінка на сайті КМР:https://kmr.gov.ua/uk/users/marchenkoroman

Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100010092127973

Звіт за 2018 рік

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...