На лікування довелося взяти кредит: на Одещині від COVID-19 померла медсестра

На лікування довелося взяти кредит: на Одещині від COVID-19 померла медсестра
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини

У Чорноморської лікарні Одеської області від COVID-19 померла медсестра, яку відмовлялися приймати міські лікарні. Свою відмову вони мотивували відсутністю місць.

Loading...

Подробиці розповіла глава місцевого благодійного фонду “Корпорація монстрів” Катерина Ножевнікова на своїй сторінці в Facebook.

В Одесі зараз відбувається “коронавірусний апокаліпсис”, стверджує волонтер.

“Медсестру, яка 38 років пропрацювала в лікарні Подольська, у важкому стані кілька днів тому транспортували в приватну клініку. Родичі взяли кредит, щоб врятувати маму. Знайшли мене і благали допомогти вивести її в державну лікарню, тому що гроші закінчувалися, а взяти більше не було звідки . Кожен день рахунок збільшувався. Вчора півдня намагалися домовитися з іншими лікарнями, щоб вони прийняли пацієнтку. Реанімації переповнені”, – розповідає вона.

Місце для хворої жінки вдалося знайти в Чорноморській обласній опорній лікарні, оскільки міські медустанови Одеси взяти її відмовилися.

А вранці, коли волонтеру подзвонив син медсестри, яку направили в Подольск, щоб дізнатися про стан матері.

“Я подзвонила лікарю. Потім сиділа хвилин 20 і не знала, як знову взяти телефон. Ваша мама померла. Вибачте …”, – написала волонтер.

У пацієнтки діагностували ішемічну хворобу серця, гіпертонічну хворобу 2 ст., двосторонню полісегментарну вірусну пневмонію, 70% -ве ураження легень і підтверджений діагноз COVID-19.

На лікування довелося взяти кредит: на Одещині від COVID-19 померла медсестра

“Вийшла на вулицю. Закурила. Життя б’є ключем. Повз приїжджає транспорт. У масках лічені одиниці. Про дистанції просто мовчу. Ми не витримаємо новий карантин. Ці заходи – єдине, що у нас залишилося. Як достукатися до них? Як пояснити, що все це вже тут. це дуже страшно … що ми будемо втрачати старих один за іншим. і не тільки людей похилого віку, тому що система, на жаль, вже не витримала того, що відбувається. це вже мій 11 пацієнт, якого не вдалося врятувати і родичам якого мені доводиться про це повідомляти … В одеській області сьогодні зафіксований рекорд – 614 хворих. У країні 6719 … Одеса. Хроніки апокаліпсису”, – резюмувала волонтер.

Як ми вже розповідали раніше, прем’єр-міністр Денис Шмигаль чекає від ряду регіонів пропозицій про розгортання мобільних госпіталів і розширенні ліжкового фонду.

А також, найбільше шансів повернутися в школи після закінчення осінніх канікул мають учні початкових класів. При цьому формат навчання більш старших класів буде залежати від ситуації з COVID-19 в кожному регіоні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...