Вбивство Шеремета: суд відмовився допитувати Авакова і Зеленського

Вбивство Шеремета: суд відмовився допитувати Авакова і Зеленського
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Шевченківський районний суд міста Києва відмовився в задоволенні клопотання сторони захисту про допит діючих і колишніх високопоставлених чиновників, а саме – президента, міністра внутрішніх справ і колишнього генпрокурора, у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Loading...

Подробиці повідомила головуюча суддя Оксана Голуб на сьогоднішньому судовому засіданні.

Сторона захисту пояснювала, що Володимира Зеленського, Арсена Авакова та Руслана Рябошапку необхідно допитати про обставини, про які вони дізналися в цій справі.

“Ці особи не були безпосередніми свідками обставин, що підлягають доказуванню в даному кримінальному провадженні, і не є свідками в розумінні статті 65 КПК”, – підкреслила суддя.

У той же час щодо допиту інших посадових осіб, серед яких співробітники поліції, які є слідчими або понятими, які беруть участь в тих чи інших діях, суд буде визначатися після дослідження матеріалів справи.

Відзначимо, сторона захисту просила допитати Зеленського і Авакова після того, як вони публічно продемонстрували детальну поінформованість про справу Шеремета. Однак згідно із законодавством, ні Зеленський, ні Аваков не мають доступу до матеріалів справи.

Як ми вже розповідали раніше, в ході розслідування справи про вбивство журналіста Павла Шеремета перевірялася інформація про причетність до злочину Максима Зотова – бізнес-партнера колишнього міністра доходів і зборів України Олександра Клименка.

А також, напередодні прокуратура оголосила обвинувальний акт у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета. Згідно з обвинувальним актом, підсудні Андрій Антоненко, Юлія Кузьменко та Яна Дугаров нібито об’єдналися в злочинну групу і на замовлення невстановлених осіб вирішили вбити журналіста.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...