В Україні проведуть масштабну перевірку пенсіонерів: кого змусять повернути гроші

Анкети на кожного будуть зберігатися в спеціальному реєстрі

В Україні проведуть масштабну перевірку пенсіонерів: кого змусять повернути гроші
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

В Україні пройде масштабна перевірка пенсіонерів. Чиновники мають намір знайти тих, хто за допомогою підроблених документів, отримує виплати. Шахраї повинні будуть повернути гроші до бюджету.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться у матеріалі Браузера.

Loading...

За інформацією видання, під перевірку потраплять мільйони пенсіонерів, одержувачів субсидій, студентів, матерів-одинаків.

Анкети на кожного будуть зберігатися в спеціальному реєстрі. Особисті дані будуть охоронятися законом. Якщо хто-небудь їх передасть, наприклад кредитної організації для обробки потенційних клієнтів, або шахраям – за це доведеться нести відповідальність за законом.

Видання зазначає, подібні реєстри існують в різних органах влади і зараз. Приміром, вже створили реєстр субсидиантов. В новій платформі будуть зібрані дані відразу на всіх, хто хоче допомогу від держави.

Як це працює?

Якщо чиновники знайшли порушення, вони передають інформацію органу, який проводить виплату. Інформацію про порушення перевіряють і потім порушника зобов’язують повернути все “зайве” державі.

Як повідомлялося раніше, пенсії в 2020 році поетапно підвищать кілька разів — у липні та грудні. Крім того, зростуть і інші соціальні виплати і мінімальна заробітна плата.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...