Всеукраїнське опитування Зеленського: названо офіційного спонсора

Всеукраїнське опитування Зеленського: названо офіційного спонсора
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Всеукраїнське опитування, заплановане на 25 жовтня, профінансує політична партія “Слуга народу”.

Про це йдеться в Facebook партії.

У публікації, зокрема, йдеться, що рішення щодо фінансування приймали на засіданні Вищої ради партії 20 жовтня. Там також повідомляється, що “Слуга народу” укладе договір з компанією, яка проводить соціологічні опитування.

“Громадяни, які будуть проводити дослідження, будуть перебувати за межами виборчих дільниць. Фактично це загальноприйнятий у світі формат екзит-полу. Опитування в цьому форматі проводитимуть 25 жовтня також і на замовлення інших політичних сил”, – додано в інформації.

Слуги народу не вважають такі дії агітацією, оскільки під час дослідження партійна символіка використана не буде. Крім того, не будуть задіяні члени партії, кандидати в депутати місцевих рад від партії і їх представники.

5 запитань від Президента України – хто фінансуватиме це дослідження? Відповідаємо офіційно: політична партія «Слуга…

Gepostet von Слуга Народу am Mittwoch, 21. Oktober 2020

Напередодні Володимир Зеленський заявив, що в майбутньому українців можуть запитати і про інші важливі темах. Наприклад, легалізації зброї або подвійне громадянство.

Президент Володимир Зеленський в кінці свого виступу у Верховній Раді задав сам собі три питання, на які відразу ж і відповів.

 

Джерело: Народна Правда