Медики назвали картоплю, яку не можна їсти

Медики назвали картоплю, яку не можна їсти
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Перед вживанням уважно огляньте картоплю.

Loading...

Картопля з холодильника

Експерти кажуть, що зберігати цей продукт необхідно в прохолодному і темному приміщенні. Такі умови перешкоджають виробленню соланіну – токсичної речовини. Якщо картоплю постійно тримати в холодильнику, тоді крохмаль, що входить до його складу, перетворитися на цукор. А під час приготування така картопля утворює акриламід – хімічна речовина, що збільшує ризик онкологічного захворювання.

Неочищену картоплю

Якщо ви купуєте картоплю в супермаркеті, тоді не вживайте її зі шкіркою. При тривалому зберіганні в шкірці цього продукту виробляються токсичні речовини, небезпечні для організму людини. Крім того, цей овоч часто обробляють пестицидами.

Картопля з неприємним запахом

Перевірити, наскільки свіжий продукт можна по запаху, і картопля не виняток. Якщо вона видає солодкуватий і затхлий запах – вживати її не рекомендується.

Картопля з плямами

Якщо ви помітили на овочі мокрі плями, це означає, що картопля заражена бактеріями, тому сміливо відправляйте такий продукт в сміттєвий бак.

М’яка картопля

Навіть, якщо картопля зберігається вдома у правильних умовах, окремі коренеплоди можуть стати м’якими і млявими. Не варто вживати їх у їжу: рихлість зумовлена рівнем соланіну.

Якщо на картоплі є зелені ділянки

Чим довше картопля знаходиться під сонячними променями, тим більше у неї виробляється соланін. Скупчення соланіну можуть призводити до того, що окремі ділянки шкірки і м’якоті зеленіють. І цю «зелень» ні в якому разі не можна вживати в їжу ні людині, ні тварині. Так що обов’язково виріжте зелений фрагменти під час чищення, а краще і зовсім тримайтеся від такої картоплі подалі.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла:

Зазвичай, ті, хто прагне схуднути, намагаються не вживати картоплю, однак це невірно, існує навіть картопляна дієта, яка допоможе за добу скинути від 500 гр до 1 кг

Медики пояснили, чому і кому необхідно їсти картоплю.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...