МВС закликало українців не нападати на волонтерів з питаннями від Зеленського

МВС закликало українців не нападати на волонтерів з питаннями від Зеленського
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Українців закликали не застосовувати насильства по відношенню до волонтерів, які будуть проводити опитування від президента України Володимира Зеленського на місцевих виборах 25 жовтня.

Подробиці повідомив радник глави МВС Зорян Шкіряк на брифінгу.

Як пояснив чиновник, таке прохання обумовлена “негативним хайпом” в соціальних мережах із закликами ламати намети і розривати бюлетені опитування.

А начальник ГУ Нацполіціі в Києві Андрій Крищенко в свою чергу, нагадав, що “поліція буде реагувати і давати правову оцінку будь-яким незаконним діям”.

Відзначимо, псування бюлетенів опитування Зеленського може бути кваліфіковано правоохоронними органами як дрібне хуліганство.

“Я думаю, це буде дрібне хуліганство … Розривати бюлетені, штовхати агітаторів – це буде незаконно і буде порушенням громадського порядку”, – нагадують в МВС.

МВС закликало українців не нападати на волонтерів з питаннями від Зеленського

Відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення, стаття “дрібне хуліганство” передбачає накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від 40 до 60 годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням 20% заробітку або адміністративний арешт на строк до 15 діб.

Нагадуємо, місцеві вибори в Україні пройдуть 25 жовтня 2020 року.

Також як стало відомо, проголосувати на місцевих виборах 25 жовтня планує 61% українців, 18% вагаються з відповіддю, 7% – можливо візьмуть участь, а 13% – швидше за все, немає.

Джерело: Народна Правда