Нардеп Лерос підозрює, що «будівельна мафія» Києва возить сумки з грошима в Офіс Президента

Нардеп Лерос підозрює, що «будівельна мафія» Києва возить сумки з грошима в Офіс Президента
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

За посередництва народного депутата з фракції «Слуга народу» Миколи Тищенка та «смотрящего за Києвом» Дениса Комарницького Офіс президента та Служба безпеки України систематично отримують «валютні кошти» зі столичного бюджету. Про це заявив народний депутат Гео Лерос в ефірі телеканалу «Прямий».

За його словами, до цієї схеми може бути причетний мер Києва Віталій Кличко. «Кличко, Комарницький і Офіс президента – це одне ціле», – підкреслив політик.

Гео Лерос нагадав, що свого часу СБУ провела обшуки у фірмах Дениса Комарницького і вилучила комп’ютери, на яких зберігалася інформація про його вплив впродовж мерства Віталія Кличка на махінації із забудовами у столиці, зокрема ТОВ «Еко-Буд-Трейд». Саме ця компанія, яку контролює Комарницький, зі згоди столичної влади отримувала підряди на мільярди гривень з міського бюджету, зокрема, дозвіл на будівництво Подільського мостового переходу. Але тоді справа так і не була доведена до кінця, тому що, на думку політика, Микола Тищенко, який є кумом глави Офісу президента Андрія Єрмака, допоміг Комарницькому вирішити його проблеми через підкуп Офісу президента та СБУ.

«В 2019 році СБУ проводила обшуки у Комарницького, де вони вилучили велику кількість документації. Після нового року, коли глава Офісу президента підсилив свої позиції, він через свого кума Тищенка почав вибудовувати вертикаль впливу на місто Київ. І тоді з’явився цей Комарницький. Тоді з підозрюваного він став близьким другом СБУ. Сьогодні я не знаю таких людей, які можуть спокійно заїжджати на територію СБУ і передавати якісь сумки. Коли я звернувся з депутатським зверненням до пана Баканова (глава СБУ. – Ред. ) з проханням пояснити, що за сумки і що там всередині, адже сумки були не маленькі, – відповіді я не отримав. Мені здається, що це було те ж саме, що вивантажував пан Тищенко із особистого авто Комарницького і заносив їх в Офіс президента. Я думаю, що це не просто хабарі, це частина налагодженої системи, яка сьогодні працює. Це систематична робота з передачі валютних коштів тим, хто їх не чіпає», – наголосив Гео Лерос.

Народний депутат зазначив, що він не пам’ятає такого прецеденту в історії України, щоб «під повним прикриттям СБУ… так відкрито грабувався бюджет країни».

Джерело: Народна Правда