Україна не зможе прожити без західних кредитів – Зеленський

Україна не зможе прожити без західних кредитів – Зеленський
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Економіка України не здатна впоратися без кредитів від партнерів і міжнародних організацій в сьогоднішніх реаліях. Тому припинення співпраці з МВФ на даний момент неможливе.

Про це президент України Володимир Зеленський заявив в своєму великому інтерв’ю чотирьом телеканалам.

“Ми без західних грошей прожити не можемо. Економіка вибудувана таким чином і так довго вибудовувалася. Люди повинні про це знати”, – сказав президент.

Також він підкреслив, що Україна виконала всі умови для другого траншу узгодженого кредиту від МВФ.

“У нас був перший транш, ми очікували другий транш. Є вимоги МВФ і я вважаю, що ми зробили все – це моя особиста думка. Але як всередині країни, так і за кордоном є люди, які працюють проти України і вони лобіюють свої інтереси всупереч інтересам держави”, – зазначив Зеленський.

А напередодні глава Мінфіну Сергій Марченко зазначив, що у МВФ з’явилися питання по роботі антикорупційних органів в Україні. Зараз українська сторона намагається вирішити деякі проблеми.

Як ми вже розповідали раніше, став відомий паритет купівельної спроможності гривні до долара в 2020 році – він склав 7,33 грн за долар. Про це свідчить жовтневий звіт МВФ Перспективи світової економіки.

А також, дохід на душу населення в Україні склав 3 424 долара на рік, ця цифра в три рази менше, ніж в Росії, де цей показник знаходиться на рівні 9 972 долара.

Джерело: Народна Правда