Українська вакцина від COVID-19: з’явилися важливі новини про випробування

Українська вакцина від COVID-19: з’явилися важливі новини про випробування
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

Україна завершила доклінічну фазу випробувань вакцини від коронавірусної інфекції COVID-19. Тепер почнеться клінічна фаза, яку має профінансувати уряд.

Подробиці повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Це буде досить тривалий термін, щоб завершити всі необхідні випробування”, – сказав Степанов.

Як стало відомо, розробкою вакцини займався американський консорціум спільно з українськими вченими.

“У вівторок ми разом з вченими презентували президенту роботу, яка тривала 6 місяців, з розробки, проходження доклінічної фази вакцини. Ця фаза складається з декількох великих моментів. Можемо сказати, що вона пройдена, що в рамках проведення цієї доклінічній фази було з’ясовано, що цей кандидат на вакцину має досить хороші перспективи”, – стверджує міністр.

Клінічну фазу випробувань почнуть за повної підтримки держави з точки зору фінансування всіх процесів.

“Зрозуміло, попереду довгий термін, тому що ми говоримо про серйозний імунобіологічний препарат. Я хочу відповісти скептикам, що в Україні не може бути своєї вакцини. Час припиняти цей комплекс неповноцінності …”, – заявив Степанов

Як ми вже розповідали раніше, вакцина від COVID-19 власного виробництва буде в Україні через рік, зараз розробники шукають партнерів для того, щоб почати виробництво препарату.

Також повідомляється про смерть 28-річного добровольця, який брав участь у випробуваннях вакцини від коронавируса, розробленої шведсько-британською компанією AstraZeneca спільно з Оксфордським університетом.

Джерело: Народна Правда