Зеленський назвав новий спосіб закінчити війну на Донбасі

Зеленський назвав новий спосіб закінчити війну на Донбасі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Закінчити війну на окупованому Донбасі допоможе введення вільної економічної зони на неокупованій частині.

Таку заяву президент України Володимир Зеленський зробив в інтерв’ю “Осінь-2020: перемоги і виклики” чотирьом українським телеканалам.

“У мене є відчуття, що прийдуть туди великі гроші, які зможуть зробити все, щоб Донбас зростав. І це буде великий вплив на людей, які живуть на тимчасово окупованих територіях. Вони будуть бачити, що жити у вільній Україні краще”, – зазначив Зеленський.

За його словами, потенційних інвесторів найбільше хвилює питання з безпекою на Донбасі.

“Режим “тиші” працює. І там сьогодні вже велика територія безпечна”, – сказав він.

Зеленський нагадав, що ідея створення вільної економічної зони на Донбасі обговорювалася з інвесторами під час бізнес-форуму в Маріуполі в 2019 році. За його словами, бізнесу необхідно дати сигнал – інвестиції в Україну, зокрема в Донецькій і Луганській областях, є безпечними.

Також можливість введення вільної економічної зони не стосується тимчасово окупованих територій Донбасу.

“Ввести вільну економічну зону на окупованій території зараз неможливо. Ніхто не буде цього робити. Це буде тоді, коли відбудеться деоккупація, ми будемо контролювати кордон, це буде повністю наша територія, коли там будуть виведені всі війська”, – резюмував президент.

Як ми вже розповідали раніше, всеукраїнське опитування, заплановане на 25 жовтня, профінансує політична партія «Слуга народу».

А також, у великому інтерв’ю українським телеканалам президент Володимир Зеленський заявив, що незважаючи на 6-7 тисяч нових випадків COVID-19 на добу, строгий карантин вводити не будуть.

Джерело: Народна Правда