Зеленський озвучив плани на жорсткий карантин в Україні

Зеленський озвучив плани на жорсткий карантин в Україні
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

У великому інтерв’ю українським телеканалам президент Володимир Зеленський заявив, що незважаючи на 6-7 тисяч нових випадків COVID-19 на добу, жорсткий карантин вводити не будуть.

Такі обмеження можуть повністю зупинити вітчизняну економіку, цитує його ТСН.

Зеленський запевнив, що питанню додаткового медичного обладнання, медзабезпечення і кількості лікарів держава приділяє максимум уваги. Він також анонсував виробництво української вакцини від коронавірусу:

“Ми не можемо говорити про все, тому що повинні пройти клінічні дослідження, і це правда, не маємо права. Вона, скажу правду – унікальна. Це не пафос і не популізм. Вона унікальна, тому що не така, як інші. У нас є матеріали, дослідження велися, але не на людях, втім, велися. Я не можу говорити сьогодні про терміни, але в будь-якому випадку ви повинні зрозуміти наш підхід: не дивлячись на нашу українську вакцину, якщо у когось буде підтверджена вакцина раніше, ми будемо закуповувати, в будь-якому випадку”.

Вакцина від COVID-19 власного виробництва, нагадаємо , буде в Україні через рік, зараз розробники шукають партнерів для того, щоб почати виробництво препарату.

Глава Держспоживслужби Києва Олег Рубан заявив , що ПЛР-тест здатний підтвердити наявність коронавірусу SARS-Cov-2 у носія лише в 60% випадків – в місці забору матеріалів для аналізу вірусу може не бути.

 

Джерело: Народна Правда