Зеленський вважає, що українські пенсіонери отримують чималі пенсії

Зеленський вважає, що українські пенсіонери отримують чималі пенсії
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Українські пенсіонери старше 80 років, отримують чималі гроші, якщо порівнювати з виплатами минулих років.

Таку думку президент Володимир Зеленський озвучив в інтерв’ю українським телеканалам, яке покажуть 22 жовтня ввечері.

Також президент назвав головну умову для подальшого зростання мінімальної зарплати і пенсій.

“Ми зробили перші кроки по тому, що у нас є, які у нас є гроші. Пенсіонери 80 отримують додаткові чималі гроші в порівнянні з тим, що було. Наступного року запрацює програма “75” – вони будуть отримувати більше. Далі ми хочемо знижувати цей вік людей”, – сказав Зеленський.

Глава України вважає, що підвищення мінімальної зарплати до 6000-6500 тисяч грн – це величезне навантаження на держбюджет, “але це все одно правильне рішення”.

Зеленський заявив, що грошей на пенсії і соціалку в країні почне вистачати тільки тоді, коли в Україні будуть кілька мільйонів підприємств (потрібне збільшення їх кількості), коли вони будуть чесно платити податки.

“Поки, треба визнати, економіка слабка. Підприємців, які вийшли з тіні, – мало, але вийдуть. Ми ж не просто так йдемо до електронної країні. А коли ми повністю відійдемо від (паперових) довідок, від чиновника, буде менше корупції, і всі будуть платити податки. буде і “соціалка”, і буде рівномірно зростати в порівнянні з кількістю бізнесу і податків”, – підкреслив Зеленський.

Як ми вже розповідали раніше, затягування перерахунку пенсій військовим пенсіонерам відбувається через «радянського закону», який передбачає ручний режим процедури перерахунку.

А також, в Україні пройде масштабна перевірка пенсіонерів . Чиновники мають намір знайти тих, хто за допомогою підроблених документів, отримує виплати. Шахраї повинні будуть повернути гроші в бюджет.

Джерело: Народна Правда