Зеленський заявив, що через 15 років в Україні не буде пенсій

Зеленський заявив, що через 15 років в Україні не буде пенсій
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Президент Володимир Зеленський згоден із заявою прем’єр-міністра Дениса Шмигаль про те, що через 15 років в Україні НЕ буде пенсій . На його думку, це не “страшилка”, а реальне можливе майбутнє країни.

Loading...

Про це він розповів у великому інтерв’ю українським телеканалам сьогодні, 22 жовтня.

“Молодь в тій ситуації, в якій знаходиться Україна, їде. Країна старіє. Старіє покоління. Що станеться, якщо тут не буде підприємців? Не буде кому платити податки. Тому, якщо не буде лояльних умов, включно з вільною економічною зоною, хто буде платити податки? Не буде кому, не буде кому платити пенсії. Він не лякає, він говорить чисту правду”, – сказав Володимир Зеленський.

Також Зеленський стверджує, що анонс накопичувального пенсійного рівня в Україні люди не зрозуміли до кінця. Так, Шмигаль не пояснив, що мова йде про надбавку до тієї пенсії, яка вже є, а не про її повну заміну.

Раніше, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, заявив, що в Україні вже через 15 років не буде ресурсу для виплати пенсій.

В ході свого виступу політик повідомив студентам, що через демографічну ситуацію в майбутньому один працюючий повинен буде своїми податками утримувати двох пенсіонерів. Зробити це практично неможливо, тому вже через 15 років держава “не зможе виплачувати пенсії”, сказав Шмигаль.

Як ми вже розповідали раніше, українські пенсіонери старше 80 років, отримують чималі гроші, якщо порівнювати з виплатами минулих років.

А також, чому пенсійний вік в Україні підвищують тільки жінкам, скільки років зберігаються відомості про роботу і скільки коштує купити трудовий стаж для пенсії , «Народної правди» розповіла заступник голови правління Пенсійного фонду України Ірина Ковпашко.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...