Згвалтування у Кагарлику: стало відомо про нові жертви

Згвалтування у Кагарлику: стало відомо про нові жертви
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Стало відомо про нові жертви тортур і свавілля в поліцейському відділенні Кагарлика, де згвалтували дівчину, що затягнуло розслідування.

Подробиці повідомив перший заступник глави Держбюро розслідувань Олександр Бабіков в ефірі Україна 24.

Згідно з попередніми даними, розслідування планують завершити в жовтні.

“До сих пір розслідували, бо виявлялися нові епізоди. Більш того, виявлялися нові речові докази, і протигаз, і спеціальні знаряддя, які проходили генетичні експертизи, встановлювали приналежність”, – сказав він.

Також повідомляється про збільшення кількості жертв.

“Коли сталася розголос, почали до ДБР звертатися люди, які зазнали тортур. Коли побачили, що це не один і не два випадки, вже необхідно було слідчим дати оцінку діяльності керівника підрозділу”, – зазначив заступник директора бюро, додавши, що це також потребувало додаткового збору доказів.

Нагадаємо, в травні цього року правоохоронці в своєму службовому кабінеті кілька разів згвалтували дівчину, яку викликали у відділення поліції в якості свідка. Раніше ми публікували подробиці інциденту.

Як ми вже розповідали раніше, постраждала після тортур і згвалтування поліцейськими в Кагарлику Неля Погребіцька дала відверте інтерв’ю, де розповіла, як все відбувалося.

А також, поліцейські Сергій Сулима і Микола Кузів, яких підозрюють у зґвалтуванні в Кагарлику, здійснювали незаконні дії стосовно неповнолітньої сестри Нелі Погребицький (постраждала).

Джерело: Народна Правда