Авікатастрофа Ан-26: названо фінальну причину трагедії

Авікатастрофа Ан-26: названо фінальну причину трагедії
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Названо основні причини авіакатастрофи військового літака Ан-26, яка сталася в Харківській області. Так, причиною швидше за все стали технічні неполадки, на які вплинув і людський фактор.


Про це на брифінгу заявив віце-прем’єр-міністр України Олег Уруський, повідомляє «Радіо Свобода».

Loading...

Як стверджує чиновник, також серед причин авіакатастрофи – серйозні порушення в організації польотів і «розробці відповідних документів, що регламентують навчальні польоти».

За словами Уруського, офіційний звіт щодо авіакатастрофи представлять в найближчу середу або четвер на засіданні Кабінету міністрів.

Нагадаємо, авіакатастрофа Ан-26 в Харківській області сталася ввечері 25 вересня. На борту перебували 27 осіб (20 курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил та сім офіцерів) – вижив тільки один курсант.

Як ми вже розповідали раніше, технічною причиною падіння військового літака Ан-26 під Чугуєвом, ймовірно, була відмова одного з блоків системи управління двигуна.

А також, Міноборони перерахувало кошти сім’ям загиблих курсантів, які загинули в Харківській області в результаті катастрофи літака Ан-26.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...